Rohm Dagmar

"Ratio is a gentleman"

2018
Lithografie 3/16

Rohm Dagmar

Rage against the dying of the light

Lithografie, 10/23, handsigniert

Rohm Dagmar

Living in a bubble

Lithografie 4/18, handsigniert

Rufpreis